Hemodiyaliz
10 Şubat 2022

Hemodiyaliz Ünitemizde 12+1 hemodiyaliz cihazımız bulunmaktadır.Sadece yetişkin hemodiyaliz hastalarına hizmet verilmektedir. Cihazların bir tanesi hepatit B , bir taneside hepatit C li hastalar için kullanılmaktadır.Yoğun bakım ünitelerinde yerinde diyaliz cihazı bulunmaktadır.Hemodiyaliz salonumuzda her hastaya özel televizyon, kulaklık, pozisyon verilen koltuk(tercihen yatak) bulunmaktadır.Hastalarımıza yemek servisi yapılmaktadır. Ayrıca hastaların ihtiyacına göre belirlenebilen ulaşım hizmeti sunulmaktadır.
Hemodiyaliz Ünitemizde 1 hemodiyaliz hekimi, 8 hemodiyaliz hemşiresi ve yardımcı personellerle hizmet verilmektedir.Ayda bir Nefroloji Uzmanı tarafından hastalarımız değerlendirilmekte ve gerektiğinde hastalarımızın raporları yenilenebilmektedir.
Haftada altı gün 3 seans; Pazartesi, Salı, Cuma, Cumartesi 08:00 – 22:00, Çarşamba, Perşembe 08:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Pazar günü birim kapalıdır. Üniteye misafir hasta kabul edilebilmektedir. Epikriz ve nufüs cüzdanıyla başvurmanız yeterlidir.
HEMODİYALİZ (1).jpeg

HEMODİYALİZ (2).jpeg

HEMODİYALİZ (3).jpeg

HEMODİYALİZ (4).jpeg

HEMODİYALİZ (5).jpeg

HEMODİYALİZ (6).jpeg

HEMODİYALİZ (7).jpeg